Spotkania i nasze działania

Dodatkowe warsztaty na Spotkaniu Dla Kobiet Marynarzy 7.03

Autor: 20 lutego, 2020 Komentarz (1)

Jak co roku  tak i na finale proponuję wam warsztaty. Czyli 2 godzinne spotkania ze specjalistami zaraz przed główną imprezą. Warsztaty zaczynają się o 13.30 w hotelu Skipper, kończą o 15.30 . Główna impreza zaczyna się o 16.30.

Warsztaty są dla wszystkich. Można przyjechać na same warsztaty. Zapisy i bilety są niezależne od głównej imprezy.

Tematy warsztatów są bardzo skonkretyzowane pod grupę rodzin marynarskich.

Serdecznie Was zapraszam. To nasze finałowe spotkanie i  mam nadzieję, że się spotkamy i będziemy wspólnie świętować te 10 tak różnych edycji.


Informacje o głównej imprezie i bilety

>>>> 10 Finałowa Edycja Spotkania Dla Kobiet Marynarzy  7 marca 2020 godz 1630


Warsztaty są również 7.03 od godziny 13.30 – 15.30

 

Warsztat zawodowy

Katarzyna Żuchowicz-Jabłońska  również żona marynarza

Coach kariery/Akredytowany Konsultant Harrison Assessments

Wykonywaną przez wiele lat profesję prawnika (studia prawnicze ukończone na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu) zamieniała na zawód spójny z predyspozycjami, zainteresowaniami i cechami osobowości.  Po ukończonych podyplomowych studiach na Uniwersytecie Gdańskim z psychologii coachingu biznesowego, w kwietniu 2017 założyła firmę Together Coaching (togethercoaching.pl), aby wspierać osoby indywidualne w dokonywaniu właściwych wyborów zawodowych. Pomaga również firmom i organizacjom w diagnozie potencjału pracowników, ich mocnych stron, ale również obszarów do rozwoju. W pracy wykorzystuje profesjonalne, stosowane przez firmy w ponad 46 krajach narzędzie online Harrison Assessments. Oprócz szkoleń i warsztatów, które prowadzi z obszaru kompetencji miękkich, swoją wiedzą dzieli się również ze studentami   w Sopockiej Szkole Wyższej. Jako członek Pracodawców Pomorza, aktywnie uczestniczy w Forum Kobiet Biznesu. Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Academy of Business Coaching, organizacji propagującej rozwój osobisty i coaching.

Temat Warsztatów:

Przerwa w karierze? Co zrobić, by skutecznie wrócić na rynek pracy, albo zdecydować się na zmianę drogi zawodowej?

Opis:

Tak wiele pytań, dróg i możliwości …. Nadal ten sam zawód? Całkiem nowy zawód?  Pozostać w dotychczasowym miejscu, a może pozostać przy tej samej pracy, ale w innym miejscu? Pracować u kogoś, czy założyć firmę? Na cały etat, czy w 2-3 miejscach, na część etatu?

Jeżeli nurtują Cię pytania związane z karierą i chciałabyś określić drogę zawodową spójną z posiadanymi predyspozycjami i kompetencjami, ten warsztat jest dokładnie dla Ciebie.

Wsparta wiedzą i doświadczeniem prowadzącej, która przeszła przez proces zmian zawodowych, poznasz trzy najważniejsze etapy ŚWIADOMEGO ZARZĄDZANIA KARIERĄ.

  • Po pierwsze, stworzysz autoportret. Zrobisz listę uniwersalnych umiejętności, czyli takich, które będą towarzyszyć Ci niezależnie od branży jaką wybierzesz. Na podstawie testu Edgara Scheina, amerykańskiego psychologa, specjalizującego się w psychologii społecznej, poznasz swoje kotwice kariery czyli kluczowe wartości, wpływające na motywację.
  • Po drugie, zrozumiesz jakie przeszkody mogą pojawić się na drodze kariery i jak sobie z nimi radzić oraz w jakim środowisku pracy będziesz rozkwitać najlepiej.
  • Po trzecie, poznasz metodologię i skuteczne techniki docierania tam, gdzie chciałabyś dotrzeć. Jak powiedział bowiem Richard Bolles „Kunszt zdobywania pracy jest bowiem jedną z najbardziej pożądanych ludzkich umiejętności”

Bilety/Zapisy >>>> TUTAJ


Warsztat wynajem.

Mirosław Król i Mariusz Stemporowski eksperci finansowi

Od około 10 lat mamy przyjemność na co dzień rozmawiać z osobami z całej Polski i pomagać im w uzyskaniu korzystnego finansowania dla ich inwestycji. Dzięki tej pracy mieliśmy zaszczyt poznać wiele wspaniałych rodzin marynarskich. Odbyliśmy setki spotkań, a wspólnie z naszymi Klientami kupowaliśmy im wybrane nieruchomości, bądź realizowaliśmy budowę wymarzonych domów. W ten sposób mieliśmy radość z pomocy w spełnianiu często najważniejszych życiowych planów

.

Temat warsztatów

13 rzeczy, które musisz wiedzieć o wynajmie mieszkań. 

Opis:

1. Czy wynajem mieszkań jest dla mnie ?
2. Wynajem krótko i długoterminowy – zasadnicze różnice
3. Jak określić cel związany zakupem mieszkań na wynajem
4. Bogactwo czy wolność finansowa ?
5. Największe mity o wynajmie mieszkań
6. Jak i gdzie kupić taniej mieszkanie na wynajem – kilka tricków i wskazówek
7. Jak negocjować cenę zakupu mieszkania na wynajem
8. Jak wyliczyć opłacalność naszego  mieszkania na wynajem oraz jak określić wysokość czynszu
9. Czy kupić nieruchomość na wynajem za gotówkę czy z kredytem ?
10.  Sposoby jak znaleźć dobrego dla nas najemcę ?
11. Jak napisać dobre ogłoszenie ?
12. Jaką umowę podpisać z najemcą abym czuł czuła się bezpiecznie ?
13. Wyzwania związane z naszymi najemcami czyli proza życia na wynajmie – co może nas nieoczekiwanego spotkać i jak się do tego przygotować ?

Mamy przygotowany dla uczestników gotowy wzór umowy napisanego przez prawnika związanego z wynajmem mieszkań. 

Bilety/ Zapisy >>>>


 

Podobał Ci się post?

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *