Spotkania i nasze działania

10 FINAŁOWA EDYCJA Spotkania Dla Kobiet Marynarzy.

Autor: 31 stycznia, 2020 16 komentarzy

CO?


10 FINAŁOWA EDYCJA Spotkania Dla Kobiet Marynarzy.


Ahoj! Ruszam z oficjalną informacją o wydarzeniu, które jest wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Takiego eventu nie ma nigdzie. To spotkanie społeczności, cudownych kobiet. To spotkanie jest po to, aby łączyć ludzi poprzez ich doświadczania życiowe. Czy  jesteś żoną, dziewczyną, matką, siostrą marynarza, żołnierza, kierowcy zawodowego, a może twój partner pracuje za granicą – nie ma znaczenia. Bo to co nas łączy, to fakt, że zostajemy tu w naszych domach z codziennym życiem czasem same, i same sobie sobie sterem, żeglarzem i okrętem być musimy….

Dlatego gdzieś tam kiedyś przypadkiem, zrodziła się myśl w mojej głowie – czas się spotkać, bo  kto mnie tak zrozumie jak te dziewczyny ? No kto?

To już  10 edycja – tym razem finał. Bo wszystko musi mieć swój koniec. Ale nie martwcie się. Koniec czegoś, to też początek czegoś innego więc na pewno będą spotkania, pytanie jakie? To może potem – teraz zabawmy się w naszym gronie. świętujmy te 10 edycji. Wiem, że wiele z was znalazło wsparcie, przyjaciółki na lata. To o to chodzi. Kobieta kobiecie może być największym wsparciem ale też największym wrogiem, dlatego pamiętajmy o tym co nas łączy, a nie co dzieli, i o tym, że nikt tak dobrze nie zrozumie życia na odległość jak inna kobieta która ma podobnie.

Bilety >>> TUTAJ


NABIERZ ODWAGI, ZRÓB TO DLA SIEBIE!


Nie zastanawiaj się czy być – po prostu przyjedź. To jest ten moment, gdzie możesz zrobić coś dla siebie zwłaszcza przed dzień DNIA KOBIET. Wiem, że trudno zorganizować się samej ale można, po prostu zrób to. Nie martw się jeśli nikogo nie znasz – na pewno poznasz. Nie pytaj nikogo o zgodę – kup bilet i w drogę do  nas. Należy ci się. Zainspirujesz się warsztatami, prelekcjami i innymi kobietami. Dawaj dziewczyno. Bedzie fajnie !!!

 


JAK BYŁO OSTATNIO?


Popatrz w skrócie jak się bawiliśmy ostatnio.

Chcesz więcej sprawdź video i  nasz album z fotkami!!!

VIDEO EDYCJA 9 

FOTY EDYCJA 9 

Bilety >>> TUTAJ


CO BĘDZIE W 10 EDYCJI? 


Finałowa edycja  jest  mocno od kobiet marynarzy dla kobiet marynarzy. Cieszę się, bo większość stosik reprezentowana będzie własnie przez kobiety marynarzy. Tak samo prelekcje wystąpią, aż 3 kobiety marynarzy i poruszam bardzo różne tematy, bliskie naszemu życiu. Program  nie jest  jeszcze dopięty do końca – prace cały czas trwają i cały czas można się przyłączyć do nas jako sponsor/partner wydarzania. 

PROGRAM 

7 marca Sobota 

13.30 – 15.30 Warsztaty od  Pełna lista warsztatów pojawi się wkrótce tak samo jak możliwość zapisów na nie ( warsztaty nie są w ramach biletu)

Bilet  dotyczy  imprezy głównej  od 16.30

16.00 – 16.30 SCHODZIMY SIĘ I ZACZYNAMY IMPREZĘ GŁÓWNĄ

16.30 – 16.40 WYSTĘP MUZYCZNY RAFAŁ CHMIEL THE VOICE OF POLAND

16.45 – 17.10 PRZYWITANIE SIĘ, PREZENTACJA PARTNERÓW

17.10 – 17.35 PRELEKCJA I

Joanna Pajkowska  KAPITAN JACHTOWY, RATOWNIK MORSKI, ŻEGLARKA JOANNA PAJKOWSKA 

                                     17.35 – 18.15 PIERWSZA PRZERWA

18.15 – 18.30 

Jolanta Jędruch Żona Marynarza

JAK ROZWIJAĆ SIĘ ZAWODOWO U BOKU MARYNARZA?

18.30-18.45

Bogna kozłwska Żona MarynarzaJAK WYCHOWAĆ DZIECI W RODZINIE MARYNARSKIEJ I NIE ZWARIOWAĆ ?

18.45 – 19.10

MATEUSZ ROMOWCZ  RADCA PRAWNY LEGAL MARINE

PODATKI DLA MARYNARZA I  JEGO RODZINY W 2020 

19.10 -19.50 DRUGA PRZERWA

19.50 – 20.00 WYSTĘP MUZYCZNY RAFAŁ CHMIEL

 

20.00 – 20.25

DR HAB. NATASZA KOSAKOWSKA-BEREZECKA

DLACZEGO PARTNERSTWO JEST WAŻNE W ZWIĄZKACH? JAK JE NEGOCJOWAĆ – CZYLI O WŁĄCZANIU MĘŻCZYZN W ŻYCIE RODZINNE PO POWROCIE Z MORZA. 

 

20.25– 20.50 

DOROTA ZAWADZKA

JAK RADZIĆ SOBIE Z TĘSKNOTĄ U DZIECI?

20.50  PODSUMOWANIE, LOSOWANIE NAGRÓD, NIESPODZIANKA  I WSPÓLNE ZDJĘCIE

Po wydarzaniu zapraszamy wszystkich chętnych do lobby baru na luźne rozmowy do rana.

Bilety >>> TUTAJ


KTO WYSTĄPI  I O CZYM OPOWIE?


 

Nasi Prelegenci

 

dr hab. Natasza Kosakowska-Berezecka

Trenerka |Wykładowczyni akademicka |Badaczka |Mediatorka

​Pracuje miedzy innymi w Zakładzie Psychologii Międzykulturowej i Rodzaju i prowadzi międzynarodowe badania dotyczące postrzegania kobiet i mężczyzn w różnych rolach społecznych.Kierowała również międzynarodowym konsorcjum badawczym PAR Migration Navigator – WLB_GE „Socio-cultural and Psychological Predictors of Work-Life Balance and Gender Equality- Cross-Cultural Comparison of Polish and Norwegian Families”, w ramach którego badali czynniki wspierające osiągnie równości płci i równowagi praca-dom w Polsce i Norwegii. Jest bardzo pozytywnym człowiekiem jej wiedza i osiągnięcia są imponujące, a słucha się jej z ogromnym zaciekawieniem. Chcecie wiedzieć wszystko o Nataszy  >>>> TUTAJ

  Nasz temat: Dlaczego partnerstwo jest ważne w związkach? Jak je negocjować – czyli o włączaniu mężczyzn w życie rodzinne po powrocie z morza. 

 

 

 

radca prawny Mateusz Romowicz 

 Jest radcą prawnym mającym wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej marynarzy, podmiotów gospodarczych z branży morskiej stoczniowej. Reprezentuje marynarzy na terenie całej Polski w postępowaniach przed organami podatkowymi. Stworzył dwa departamenty prawne dla grup spółek o zasięgu międzynarodowym. Absolwent Chicago-Kent College of Law oraz University of Cambridge oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie zdobywał współpracując ze spółkami, grupami kapitałowymi oraz międzynarodowymi holdingami skupionymi wokół handlu morskiego, przemysłu stoczniowego, transportu międzynarodowego oraz handlu międzynarodowego. specjalizacje: podatki marynarskie, odszkodowania marynarskie, ubezpieczenia marynarskie, prawo handlowe, prawo gospodarcze, prawo podatkowe, prawo międzynarodowe.

Nasz temat: Podatki dla marynarza i  jego rodziny w 2020 

 

żona marynarza Bogna Kozłowska 

Specjalistka do spraw nieruchomości. Właścicielka firmy Aces. Wyjątkowa, twardo stąpająca po ziemi żona marynarza. Mama dwójki już większych dzieci. Jako żona marynarza często z wychowaniem dzieci zmagała się sama jednak jej podejście do tego tematu jest wyjątkowe.

Nasz temat: Jak wychować dzieci w rodzinie marynarskiej i nie zwariować ?

 

 żona marynarza Jolanta Jędruch

Właścicielka i założycielka firmy BeeYes . Wcześniej dyrektor ds. Importu i Eksportu w dużej firmie. Mama, żona marynarza i uczestniczka wielu edycji Spotkań Dla Kobiet Marynarzy. Caly czas rozwija swoją markę godząc to z wyjazdami marynarza i wychowywaniem dzieci.

Nasz Temat: Jak rozwijać się zawodowo u boku marynarza?

 

 

 kapitan jachtowy, ratownik morski, żeglarka Joanna Pajkowska 

Ma na swoim koncie ponad 200 tysięcy przepłyniętych mil morskich, większość w rejsach samotnych i dwuosobowych. Teraz może do nich dopisać samotny rejs dookoła świata – 216 dni na morzu, 50 tysięcy kilometrów bez zawijania do portów czyli Asia Pajkowska – Solo 360 Nonstop

Tym samym została pierwszą kobietą wśród trzech polskich żeglarzy, którzy dokonali tej sztuki. Wcześniej podobnym wyczynem w historii zapisali się Henryk Jaskuła, Tomasz Lewandowski i Szymon Kuczyński.

www.asiapajkowska.pl

 Nasz temat: Jak to  jest być na morzu? 

Dorota Zawadzka 

Psycholog rozwojowy, doradca rodzinnym, trener umiejętności społecznych. Specjalistka w sprawach rozwoju człowieka, wychowania oraz mediów dla dzieci i młodzieży.Super Niania.

dorotazawadzka.eu

Nasz Temat: Jak radzić sobie z tęsknotą u dzieci?

 

Bilety >>> TUTAJ


KTO BĘDZIE – NAJLEPSI PARTNERZY OCZYWIŚCIE!


Dziękuję wszystkim markom, firmom, ludziom którzy włączają się w to wydarzenie. To naprawdę cudowne, że chcecie być z nami. W tej  edycji również bardzo mnie cieszy to, że tak jak z prelekcjami tak i wśród naszych partnerów są głównie firmy reprezentowane przez kobiety marynarzy, albo ze świata morskiego. Jeszcze na pewno będę przedstawiać ich szerzej, tymczasem popatrzcie, kto z nami będzie:

 

 

 

Vulcan Training & Consultancy

Jedyne w Polsce centrum treningowe spełniające najsurowsze normy.

Vulcan TC zostało stworzone przez pasjonatów – praktyków, z wieloletnim doświadczeniem na statkach offshore i w służbach pożarowych na całym Świecie. Vulcan TC szkoli osoby pracujące m.in. w przemyśle wydobywczym ropy naftowej, czy też przy budowie i obsłudze morskich elektrowni wiatrowych. VTC jest obecnie jedynym w Polsce ośrodkiem spełniającym najwyższe standardy OPITO do prowadzenia podstawowych kursów BHP w pracy na morskich instalacjach Oil&Gaz.Nasze Centrum szkoleniowe mieści się przy ul. Ludowej 8c w Szczecinie i razem z Hotelem Vulcan tworzy kompleks mogący zaproponować praktycznie nieograniczone możliwości współpracy. Dysponujemy własnym basenem, symulatorem HUET, poligonem pożarowym, ścianką do pracy na wysokości oraz kilkoma salami konferencyjnymi. Największa z nich może pomieścić 400 osób, co czyni ją jedną z większych w naszym regionie. Do tego blisko 200 miejsc noclegowych w wysokim *** standardzie, katering oraz restaurację i oczywiście baza szkoleniowa z akredytacją OPITO

https://vulcan-tc.pl/


********

Studio Figura Gdynia Północ

W Studio Figura Gdynia Północ otrzymasz kompleksowy program odchudzania i modelowania sylwetki. Jest to sprawdzony w 300 gabinetach w Polsce sposób 5ciu kroków do osiągnięcia wymarzonej figury. Studio Figura Gdynia Północ to także niezwykła, unikalna, kobieca atmosfera. Profesjonalny i wykwalifikowany personel, oferujący usługi najwyższej jakości. Niezapomniane wydarzenia i konkursy, które zmotywują Cię do osiągnięcia celu.
Studio Figura Gdynia Północ
ul. Wiejska 1
81-198 Pogórze
Na granicy Gdyni i Pogórza, po drugiej stronie ulicy jest jeszcze Gdynia 🙂
prowadzi żona marynarza
********

 

 


BeeYess

Produkty pszczele w kosmetykach i suplementach diety.

Firma BeeYes została założona w 2014 roku. Ideą jej powstania było opracowanie profesjonalnej oferty na produkty pszczele zastosowane w kosmetykach i suplementach diety, oferty skierowanej do Klientów, którzy interesują się zdrowym trybem życia i korzystają z darów natury. Pragnieniem naszym jest promowanie zalet jadu pszczelego, propolisu, mleczka pszczelego, czy pyłku kwiatowego, prezentując je w sposób innowacyjny, wyrabiając solidną i uznaną markę.

www.beeyess.pl

prowadzi żona marynarza

*****


OVB 

Doradzamy kompleksowo i indywidualnie

Jesteśmy osobistymi doradcami dla naszych Klientów. Mamy dostęp do wielu produktów z rynku finansowego, dlatego możemy pomóc znaleźć indywidualne rozwiązania. Nasza misja to obiektywne doradztwo, budowanie długoterminowych relacji na bazie zaufania. Pracujemy zespołowo – dlatego nasze doradztwo jest obiektywne. Nasze biuro znajduje się w Gdyni, (z widokiem na zatokę 😉 ), ale obsługujemy Klientów z całej Polski. Jako Żona Marynarza, wiem jakie troski towarzyszą życiu takiej Rodziny, dlatego do każdego zapytania podchodzę ze zrozumieniem i zaangażowaniem, żebyśmy wszyscy mogli beztrosko korzystać z życia kiedy jesteśmy RAZEM! 🙂 „
lub to co jest na stronie ovb.pl w zakładce o nas:

www.ovb.pl

Reprezentuje żona marynarza


******

 

 

Król i Partnerzy 

MARIUSZ STEMPOROWSKI I MIROSŁAW KRÓL eksperci finansowi 

Od około 10 lat mamy przyjemność na co dzień rozmawiać z osobami z całej Polski i pomagać im w uzyskaniu korzystnego finansowania dla ich inwestycji. Dzięki tej pracy mieliśmy zaszczyt poznać wiele wspaniałych rodzin marynarskich. Odbyliśmy setki spotkań, a wspólnie z naszymi Klientami kupowaliśmy im wybrane nieruchomości, bądź realizowaliśmy budowę wymarzonych domów. W ten sposób mieliśmy radość z pomocy w spełnianiu często najważniejszych życiowych planów.

www.krolipartnerzy.pl

 

 

 


STER NA KWIATY 

Ster na Kwiaty to Pracownia Florystyczna z męskim punktem widzenia na kwiaty dla odważnych osób, które szukają inności i kreatywności. Jeżeli szukasz pojechanych pomysłów to dobrze trafiłeś. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Ktoś kiedyś o nas powiedział: „Czarodzieje florystyki”… Może coś w tym jest…

www.sternakwiaty.com

 


 SZKOŁA RODZENIA ZAUFAJ POŁOŻNEJ

Położna jest przyjaciółką każdej kobiety -bez względu na wiek. Jak na przyjaciółki przystało, możesz do nas napisać lub zadzwonić -zawsze odpiszemy. Trafiłaś do miejsca na mapie Trójmiasta, w którym mówi się o wszystkim szczerze i bez tajemnic, bez przemilczania trudnych tematów! Celem naszej szkoły rodzenia jest nie tylko przygotowanie Cię do macierzyństwa, ale również zagwarantowanie Ci wsparcia i opieki w okresie ciąży oraz po porodzie. Zaufaj Położnej!

 zaufajpoloznej.com

 


KAROLINA SETLA ARCHITEKT WNĘTRZ
SetlaConcept to pracowania, która powstała z zamiłowania do dobrego designu, potrzeby tworzenia pięknych, a zarazem funkcjonalnych i ergonomicznych wnętrz oraz z chęci podzielenia się tą pasją ze swoimi klientami poprzez realizowane dla nich projekty.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Wsłuchujemy się w potrzeby klienta i kreujemy dla nich najlepsze rozwiązania. Tworzymy przestrzeń idealną do pracy, życia i odpoczynku.
Świadczymy kompleksową usługę wykonania projektu wnętrz prywatnych i komercyjnych.

 

https://www.facebook.com/setlaconceptprojektowaniewnetrz/

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 


Bilety >>> TUTAJ

 


Dodatkowe warsztaty 


Jak co roku  tak i na finale proponuję wam warsztaty. Czyli 2 godzinne spotkania ze specjalistami zaraz przed główną imprezą. Warsztaty zaczynają się o 13.30 w hotelu Skipper, kończą o 15.30 . Główna impreza zaczyna się o 16.30.

Warsztaty są dla wszystkich. Można przyjechać na same warsztaty. Zapisy i bilety są niezależne od głównej imprezy.

Tematy warsztatów są bardzo skonkretyzowane pod grupę rodzin marynarskich.

Serdecznie Was zapraszam. To nasze finałowe spotkanie i  mam nadzieję, że się spotkamy i będziemy wspólnie świętować te 10 tak różnych edycji.

SPRAWDŹ >>>> WARSZTATY

 

 

 


GDZIE? CZYLI NAJLEPSZE MIEJSCE NAD MORZEM NA ŚWIECIE!


 

To  już 4 raz jak  widzimy się w tym  przepięknym  hotelu. Byliśmy tam od samego początku  jego istnienia. Oczywiście to  hotel Skipper**** nad samym  morzem w Rewie koło Gdyni. Piękny wystrój, morski klimat, morze, pyszne jedzenie i  cudowni ludzie – tak  mogę podsumować współpracę właśnie ze Skipperem.

Oczywiście, że będzie cudnie. Od hotelu mamy  przygotowaną specjalną propozycję noclegową. Pamiętajcie, że to może super pretekst, aby przyjechać na weekend nad morze. Można być już w piątek i korzystać z uroków tego miejsca. Można przyjechać z marynarzem ( tylko na główną imprezę wchodzą kobiety) i bawić się do niedzieli.

Hotel przygotował specjalną propozycję zabiegów SPA .

Dla osób, które przyjadą w sobotę, doba hotelowa zacznie się od 15.00 (normalnie jest od 16.00) jednak jeśli akurat pokoje będą gotowe, to będą udostępniane szybciej. Można przyjechać o dowolnej godzinie i zostawiać bagaże w bagażowni, a w tym czasie korzystać np. z masażu, czy  zjeść obiad, iść na spacer, wziąć udział w warsztatach –  hotel  jest  do naszej dyspozycji. Jest oczywiście basen.

Jeśli chcecie rezerwować miejsca wysyłajcie na maila info z hasłem” żona marynarza”, albo telefonicznie i tu rownież trzeba podać hasło z informacją, że jedziecie na to wydarzenie.

 


REZERWACJE BĘDZIE PRZYJMOWAŁA RECEPCJA – hasło: żona marynarza

tel. +48 58 50 444 44, 538 316 470
email: recepcja@hotelskipper.pl


Oferta na dwie doby za jeden pokój 6-8 marca 

cena obejmuje śniadanie

Deco ( mała dwójka z małżeńskim łożem 140cm szerokości ) – 529zł doba (za osobę 2 doby 299,50)Cena regularna 698zł/

DBL – 559zł  (za osobę 2 doby 279,50) cena regularna 738zł

DBL LUX – 659zł  (za osobę 2 doby 329,50)cena regularna 859zł


Oferta na jedną dobę za 1 pokój 7-8 marca

cena obejmuje śniadanie

Deco – 299zł( za osobę doba 149,50) cena regularna 349zł

Dbl – 319zł  (za osobę doba 159,50) cena regularna 369zł

DBL lux 399zł ( za osobę doba 199,50) cena regularna 429zł

To są ceny ze śniadaniem.

Oferta jest bezzwrotna – czyli 100% przedpłaty  przed przyjazdem.BILETY


Bilety >>> TUTAJ

Bilet dotyczy Spotkania Kobiet Marynarzy, które zaczyna się 7 marca na 16.30 

Warsztaty są dla chętnych,  to imprezy towarzyszące, zapisy będą osobno. 

 

Cena biletu zawiera:

 • uczestnictwo w spotkaniu
 • torbę powitalną 
 • poczęstunek 
 • lampkę wina 
 • pyszną kawę 
 • cudowne towarzystwo super kobiet 

*Bilety w przedsprzedaży do 7 lutego. Po tej dacie cena będzie trochę wyższa.

 

Podobał Ci się post?

Komentarze (16)

 • A może ktoś by miał ochotę połączyć się w pokoju. Dzwoniłam do hotelu i 1osobowy pokój kosztuje 270 zł i byłoby taniej jakbyśmy wzięły 2,3 osobowy pokój 🙂

 • Bilet mam!!! Bede!! Mysle, ze nie pozwolimy na to, aby to bylo ostatnie spotkanie. Nie miejsce jest wazne a my kobiety. Ja jade, bo to szansa zobaczyc sie z dziewczynami, z ktorymi w codziennym niegu nie mam czasu sie zobaczyc!!! Takze bede na pewno. Mimo iz rano przed spotkaniem do pracy musze isc haha 🙂

 • Już mam bilet i nockę dla siebie – jadę będę

 • Ale się cieszę. Będę na pewno. Jadę z Warszawy. To super, że właśnie w takim gronie można się spotkać. Jakoś trudno mi uwierzyć, że już nie będzie tych spotkań ?

 • Już 4 raz w tym samym miejscu. Kicha i dlatego sporo pań które opowiadają nie jada. Pierwsze edycje były lepsze. Ale co tam bawcie cię dobrze.

  • A spotkanie jest dla miejsca czy po to aby spotkać się z ludźmi?
   To nie jest wyjazd na na wycieczkę, a spotkanie społeczności.
   Skipper tworzy nam fantastyczne warunki za co pragnę podziękować. To finałową edycja więc ostatnia szansa na Spotkanie się w grupie Kobiet Marynarzy.
   Ale bardzo dziękuję za miłe podsumowanie mojej pracy – skoro kicha trudno.

   • Czemu ostatnia szansa na spotkanie? Nie rozumiem..

   • No mogłabyś znaleść inne ciekawsze miejsce , obok mamy Sopot Gdansk miejsc nie brakuje ja tez nie jadę w tym roku.

    • Aniu, tak jak pisałam to nie wycieczka a spotkanie społeczności i chodzi tu o ludzi i rozmowy, prelekcje itp…
     To trochę absurdalny zarzut. Czy uważasz że miejsce na takie spotkanie można sobie tak o znaleźć?
     Skipper jest fajnym kameralnym hotelem nad morzem i stwarza nam super warunki, gdyby nie współpraca z nim nie byłoby poprzednich spotkań- na których jak rozumie byłaś?

  • P.s pierwsze 6 edycji też było w tym samym miejscu ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *