Spotkania i nasze działania

Marynarzowe piją Prosecco. Edycja I za nami

Autor: 4 listopada, 2019 Zostaw komentarz

Październik 2019 

Ahoj czytelnicy!


Z racji, że raz w roku spotykamy się na dużym wydarzeniu jakim  jest Spotkanie Dla Kobiet Marynarzy. W tym sezonie czeka nas 10 edycja. Postanowiłam  oprócz tej  dużej imprezy zorganizować małe kameralne spotkanie, takie do  pogadania i  wzajemnej  motywacji.  I  tak  powstało ” Marynarzowe piją Prosecco” .

Event Spotkanie Dla Kobiet Marynarzy, to  już ogromne wydarzenie, które wymaga mnóstwa pracy, przygotowań i  pieniędzy. Na te spotkania przyjeżdżają dziewczyny z całej  Polski. To  ogromna radość, że marynarzowe tak  bardzo  lubią i chcą się spotykać. I  to  już się stanie znowu 7 marca. To  10 Edycja…3majcie kciuki za organizację i  dajcie znać jeśli macie jakieś pomysły na gości czy sponsorów.

Tymczasem kameralnie w Gdyni  zrodziła się I edycja Marynarzowe Piją Prosecco. Wszystko  po to, aby móc wyjść z domu do  ludzi w ramach  akcji Marynarzowe mają wolne w czwartki! . 

I  tak też się stało. Spotkałyśmy się w TAM GDZIE ZAWSZE w Gdyni. Plusem  ogromnym jest fakt, że cały  cocktail bar był zamknięty  dla Nas. Oprócz oczywiście Prosecco, były rozmowy między nami, zapoznawcza zabawa. I  przede wszystkim  wystąpienie motywacyjne od jednej  z Nas czyli Małgosi z Fotobalans, która zrobiła wszystkim  zdjęcia( możecie się po nie zgłaszać do mnie albo, do Gosi). Paulina Bieniasz By Bien pomogła i  doradziła w Make upie. Było  kobieco.

Małgosia opowiedział historię swojej pracy zawodowej. Czyli jak  to się stało, że się udało i  ile musiało sie po drodze nie udać. Chodzi o to, abyśmy mogły wzajemnie siebie motywować. Jeśli też chcesz opowiedzieć o swojej historii zawodowej czy  realizacji  pasji itp napisz do mnie. Następna edycja już 16 stycznia.

Cieszę się, bo  faktycznie były  dziewczyny, które wyszły po  długiej  przerwie. A to jest  ważne dla kobiety. Dzieci są cudowne, praca może być fascynująca, ale o  siebie i  swój  czas też trzeba zadbać, o  oddech.

Popatrzcie jak  było……

 

 


Dziękuję TAM GDZIE ZAWSZE za gościnę i pyszne drinki te z % i te bez.

Dziękuję Małgosi i Paulinie – wpadajcie do nich koniecznie na piękne sesje i makijaż!!

I  dziękuję Wam za wypełnienie baru po brzegi 40 osób, za super atmosferę i wasze nastawienie.


 P.s Przypominam, że jeśli chcecie swoje zdjęcie portretowe na maila w wysokiej jakości piszcie do mnie albo do Gosi!!!!


Podobał Ci się post?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *