Spotkania i nasze działania

Marynarzowe piją Prosecco.

Autor: 18 października, 2019 Zostaw komentarz

Marynarzowe Piją Prosecco w Tam Gdzie Zawsze !!! Pierwsza Edycja.


Koniecznie przeczytaj ten post na blogu zanim weźmiesz swój bilet !!!
https://www.zonamarynarza.pl/2019/10/marynarzowe-maja-wolne-w-czwartki/

ZAPISY NA SPOTKANIE PAŹDZIERNIKOWE
***************************************************
Z racji, iż 10 Edycja Spotkania Dla Kobiet Marynarzy wypada w Marcu, to spotkajmy się na takim nieoficjalnym wydarzeniu. To czas dla nas, na wspólne rozmowy. I możliwość przedstawienia siebie, tego co robimy. To czas na bycie wśród kobiet, którym nie trzeba tłumaczyć jak wygląda życie z marynarzem, jak wygląda życie na odległość. To oczywiście Nieoficjalne Spotkanie Kobiet Marynarzy. Nie ma gości prelegentów, nie ma oprawy muzycznej ani innych atrakcji, które będą na Nas czekać w marcu. To czas dla nas, na zwykłe pogawędki. Jeśli nikogo nie znasz – nie przejmuj się. Zapoznamy się – mam przygotowaną zapoznawczą niespodziankę. Najważniejsze to być wśród kobiet, zrobić sobie wolne i zacząć myśleć czasem o sobie.

***
UWAGA!! Mam też taki plan, aby spotkania czwartkowe były dla nas inspirująco – motywujące. Ale tu potrzebuję Waszej pomocy. Jeśli robisz coś zawodowo, hobbystycznie, cokolwiek i chcesz opowiedzieć o tym na forum, pokazać, postawić mini stoisko np. make-up DAJ ZNAĆ NAPISZ info@zonamarynarza.pl Będzie naprawdę fantastycznie. To też okazja do promocji siebie i swojej pracy albo biznesu czy pasji.

 

I tutaj 24. 10 . 2019  O swojej drodze do  spełnienia marzenia o fotografii opowie jedna z Nas, żon marynarzy –  Małgosia, która tworzy swoją markę osobistą Fotobalns. Mamy też niespodziankę – rozstawimy mini studio, gdzie każda z Was  będzie mogła stanąć przed obiektywem Małgosi i zrobić sobie zdjęcie porterowe!!!!


Ale to  nie koniec niespodzianek. Małgosia bardzo często  współpracuje z By Bien Paulina Bieniasz Makeup, która również rozstawi swoje mini studio make-upu i będzie do waszej dyspozycji, poprawi co będziecie chciały przed zdjęciem jak i doradzi w zakresie makijażu.



 



I  to też nie koniec !!!!

Wspólnie z dziewczynami ogłaszamy mini Konkurs.

Możecie zgarnąć taką nagrodę.

Wykonanie w  trakcie trwania naszego  wydarzenia pełnego makijażu i  sesji zdjęciowej na miejscu ( 5-8 zdjęć). 

*Oczywiście w wygranej zawarte jest miejsce na wydarzeniu. Czyli  jeśli nie masz biletu też śmiało możesz brać udział w tej zabawie.

Co trzeba zrobić ? 

Sprawdź na FB >>> Bo tam trwa nasz mini konkurs>>>>

***


Dzięki uprzejmości Maćka spotykamy się w TAM GDZIE ZAWSZE – to miejsce słynie z najlepszych koktajli w 3mieście

W ramach symbolicznego bileciku czekać będzie na Was oczywiście lampka Prosecco i mała przekąska!!!!

Oczywiście na miejscu w TAM GDZIE ZAWSZE znajdziecie ogromy wybór koktajli tych z procentami i tych bez jak i barowe przekąski, które będziecie mogły zakupić na miejscu.


 

Bilety >>>> Marynarzowe Piją Prosecco 

 

 


 A dla tych z poczuciem  humoru……..

Butelka termiczna i  kubek z mojego  www.portshop.pl 

Podobał Ci się post?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *