Spotkania i nasze działania

Kurs pierwszej pomocy dla marynarskich mam. Fundacja Rodzina Marynarza.

Autor: 11 czerwca, 2018 Zostaw komentarz

Udało się. Dokładnie 10 czerwca w niedzielę – odbył się kurs pierwszej pomocy dla marynarskich mam. Oczywiście o pierwszej pomocy można by mówić przez wiele takich spotkań. Dla nas to dopiero początek…

Marynarze pierwszą pomoc mają w jednym palcu, to temat dla nich obowiązkowy. Kobiety, które zostają na lądzie, nie zawsze wiedzą i nie zawsze miały okazję, taką pierwszą pomoc przetrenować.  Tym bardziej cieszymy się, że Wam się podobało. 

Profesjonalne, a zarazem luźne podejście do tematu ze strony stowarzyszenia KrewAktywni,  stworzyło miłą atmosferę w niedzielne południe. Zachęcamy do korzystania z pełnych kursów Stowarzyszenia KrewAktywni – tutaj, które są bezpłatne. Mogą dać naprawdę wiele i wzmocnić pewność siebie, gdy kobieta zostaje sama na pokładzie –  zwanym domem.

Każde takie spotkanie, szczególnie te w kameralnych gronie, powoduje, że integracja środowiska marynarskiego staje się faktem. Cieszymy się, że możemy w tym uczestniczyć. To naprawdę ważne znaleźć wsparcie  i zrozumienie wśród ludzi, którzy rozumieją taki tryb życia.

Dziękujemy również  Annie Bulczak, właścicielce szkoły rodzenia –  Zaufaj położnej, która była naszym partnerem i przekazała nam  pakiety startowe pełne niespodzianek  dla mam.


Zobaczcie jak  było  a my oczywiście widzimy się ponowie z tym wydarzeniem po wakacjach . Śledźcie stronę i  kanały społecznościowe Fundacji Podziana Marynarza, aby  być na bieżąco.

Podobał Ci się post?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *