Blog

3 KOLORY MÓZGU Z ANNĄ URBAŃSKĄ. Warsztaty, które wiele zmienią w twoim życiu.

Autor: Marzec 28, 2017 Zostaw komentarz

Osoby, które były na Spotkaniu dla Kobiet Marynarzy w Rewie  11 marca, mogły usłyszeć Anię. A dokładnie, zajawkę Structogramu czyli  metody, która pozwala na lepsze zrozumienie siebie i innych.  Pozwala nam odkryć w jaki sposób my powinniśmy rozmawiać z innymi i jak odczytywać swoje emocje. Jaki kolor ma nasz mózg. I dlaczego z jednym człowiekiem łatwiej nam się rozmawia, a z innymi trudniej?

Structogram co to takiego? I dlaczego akurat to wybrałam na warsztaty?

Dlaczego Structogram 1 dla Kobiet Marynarzy i ich koleżanek, matek, córek….

Nie jestem fanem warsztatów w stylu masz tę moc, możesz wszystko, wychodzisz po nich, owszem z natchnieniem ( choć nie zawsze), ale rzadko już z merytoryczną wiedzą czy planem działania. Gdy pierwszy raz poznałam Anie, i słuchałam tego co mówi i jak mówi, byłam w szoku. Okazało się, że  jest to bardzo konkretna wiedza na temat mojej osoby, moich zachowań oraz zachowań innych.  Gdy dodatkowo, jednego dnia na wywiadówce mojego syna, nauczycielka zaczęła nam tłumaczyć ( była po warsztatach u Ani)   dlaczego jedne dzieci dogadują się ze sobą, a inne nie. I w jaki sposób one rozmawiają  do nich aby dzieci jasno zrozumiały ich przekaz, wszystko zaczęło mi się rozjaśniać. Jest to bardzo, bardzo przydatna wiedza – konkretna. Możemy zrozumieć i wprowadzać w swoje życie sposoby rozmów z rożnymi ludźmi. W domu i w pracy. Z mężem, z dziećmi…Możemy świetnie i bezstresowa dogadywać z innymi ludźmi, bo wiemy jak… Naprawdę warto. Dlatego zaprosiłam Anię na nasze Spotkanie, dała nam zajawkę, a teraz chcemy więcej. Czyli 7 h pełnych warsztatów ze Structogramu 1 . Gwarantuję Wam, że wyjdziecie z nich bardzo usatysfakcjonowane i będziecie wykorzystywać tę wiedzę w życiu codziennym i w swoich związkach, które są tak specyficzne.

 

Co to jest ?

 

STRUCTOGRAM®

KOD GENETYCZNY TWOJEJ OSOBOWOŚCI

Czy stać Cię na ignorancję, aby nie znać siebie?
Jak być krok przed samym sobą?
Jak często zdarza Ci się, że nie możesz się z kimś dogadać?

Masz wrażenie, że ludzie Cię nie rozumieją, a czasami nawet nie wiesz dlaczego sam reagujesz w taki a nie inny sposób? Inni są dla Ciebie zagadką, co przekłada się na średnią efektywność w pracy i brak kasy?

Nic się nie zmieni, chyba, że Ty coś zmienisz!

Wyobraź sobie, że już po kilku chwilach potrafisz z każdym znaleźć wspólny język. Zaczynasz inaczej patrzeć na sytuacje, które się wokół Ciebie dzieją. Nabierasz dystansu do siebie i innych. Czujesz się pewny siebie i nie musisz udawać kogoś, kim nie jesteś. Możesz być sobą i czerpać z tego korzyści i przede wszystkim radość.

Kiedy dwie osoby robią to samo to jeszcze nie znaczy, że rezultaty będą te same.
Każdy przedsiębiorca zatrudniający pracowników, manager, handlowiec czy rodzic bardzo dobrze o tym wiedzą. Ile razy zdarzyło się, że wypowiadałeś jasne (Twoim zdaniem) instrukcje, a rezultaty były zupełnie inne, niż oczekiwałeś…?

Dowiedz się, w jaki sposób rozmawiać z pracownikami, dziećmi, partnerami, by znaleźć wspólny język. Dowiedz się, jak być bardziejefektywnym w biznesie, domu, wśród ludzi.

Przekonaj się, że nie tylko nie ma w tym nic złego, że się różnimy, a nawet można z tego uczynić ogromną siłę!

Jeśli masz już dość niedziałających recept na sukces, chcesz zaoszczędzić czas / pieniądze / energię, ale nie kosztem rezultatów, nudzą Cię powtarzające się schematy, które słyszysz podczas szkoleń… odkoduj swój potencjał dzięki narzędziu STRUCTOGRAM®:

 • Działaj efektywniej – oszczędzając czas, pieniądze i energię.
 • Dostosowuj rozwiązania do siebie, zamiast się im przyporządkowywać.
 • Znajdź sposób, by rozwijać się zgodnie z naturą, bądź autentyczny.
 • Wykorzystuj swój indywidualny potencjał, by wspinać się na wyższe poziomy kariery, rozwoju.
 • Bądź wiarygodny – wzbogać swoje relacje z innymi.
 • Wzbudzaj zaufanie i spraw, że ludzie będą słuchać tego, co masz im do powiedzenia.

NA CZYM POLEGA SYSTEM STRUCTOGRAM?

STRUCTOGRAM® SYSTEM TRENINGOWY CZ. 1

POZNAJ SAMEGO SIEBIE
LUDZIE są różni

STRUCTOGRAM® 1 stanowi wizualizację wyniku Analizy Biostrukturalnej. Jest kluczem do poznania samego siebie, prowadzi do uzyskania wiedzy o własnej biostrukturze. Dzięki temu uzyskujesz informacje o własnych szansach i ryzykach, mocnych i słabych stronach oraz ograniczeniach. Pozwala to na wyrażanie siebie i funkcjonowanie zgodne z indywidualnym stylem. „Jeśli wiemy więcej o samym sobie, możemy lepiej ukierunkować wykorzystanie naszych mocnych stron”

PODCZAS SZKOLEŃ OTRZYMASZ:

 • Unikalną metodę, która pomoże Ci zarządzać sobą. Prosta, szybka, zrozumiała wizualizacja wyników oraz łatwość i bezpośredniość przekazu to główne cechy STRUCTOGRAMU®.
 • Indywidualne podejście. Zamiast ogólnej „recepty na działanie”, centrum zainteresowania staje się indywidualność każdej osoby, aby mogła w pełni wykorzystać swój osobisty potencjał.
 • Konkretną wiedzę, opartą na badaniach nad aktywnością mózgu. Prof. Paul D. MacLean udowodnił, że każdy człowiek używa trzech części mózgu w różny, genetycznie uzależniony sposób, co w przypadku dorosłego człowieka ma charakter stały – tworzy indywidualną biostrukturę. Znając swoją biostrukturę zyskujesz odpowiedzi na wiele pytań, które zawsze chciałeś sobie zadać, ale nigdy nie miałeś wystarczającej odwagi, by to zrobić.
 • Możliwość zastosowania wiedzy już podczas szkolenia. Prosta w przekazie i praktyczna wiedza sprawi, że możesz zastosować ją już w dniu szkolenia.

Szkolenie Specjalnie dla naszej grupy i naszych znajomych, odbędzie się w Rewa Hotel Skipper 27 maja 2017 godzina 10.00

Otrzymujecie:

 • Materiały, książki na licencji szwajcarskiej, które posłużą ci w domu.

 • W przerwach, kawa, herbata i przekąski lunchowe.

Dodatkowo:

 • Oraz 10% zniżki w restauracji hotelowej.

Ilość Miejsc jest Ograniczona ( to kameralne warsztaty tym razem dla kobiet )

Więcej info o structogramie i 3 kolorach mózgu oraz Annie Urbańskiej

http://www.structogram.pl/

www.annaurbanska.pl

http://www.structogram.pl/


Hotel Skipper Rewa

27 maja

godzina 10.00-17.00

Ilość miejsc ograniczona

cena: 590 zł (cena promocyjna dla naszej grupy i naszych znajomych)

Te warsztaty w Rewie są tylko dla kobiet

Zapisy i wpłaty  –  e mail :  imagine.info@wp.pl

 

 

 

Podobał Ci się post?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *