Blog

MIĘDZYNARODOWY KONGRES IMPERIUM KOBIET

Autor: 13 marca, 2016 Komentarz (1)

 

Blog Żona Marynarza był jednym z patronów medialnych tego wydarzenia. Wśród gości były oczywiście też dziewczyny, żony marynarzy. Cieszę się, że mogę wspierać takie spotkania. Integracja kobiet jest  bardzo ważna. Pomaga  wzajemnie się motywować. Kolejne wydarzenie przed nami, któremu jak zawsze patronować będzie Imperium Kobiet, czyli Spotkanie Dla Kobiet Marynarzy 6. Dziękuję Imperium Kobiet za fantastyczne wydarzenie i możliwość bycia jego częścią. A Was zapraszam do przeczytania relacji i obejrzenia zdjęć:-)

12834902_1126556694062977_2113029256_n


 

II Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet za nami

Druga edycja Międzynarodowego Kongresu Imperium Kobiet, który w minioną sobotę odbył się w gdyńskim Hotelu Nadmorskim powtórzyła sukces pierwszej, rzeszowskiej edycji. Celem wydarzenia była integracja kobiet oraz pokazanie szerokiego wachlarza wiedzy z zakresu budowania marki, autentyczności w biznesie oraz biznesowego dress codu.

Program bogaty był w prelekcje osobistości ze świata coachingu i rozwoju osobistego. Panie mogły posłuchać m.in. Anny Urbańskiej, która zdradzała tajniki wpływu mózgu na prowadzenie biznesu i opowiedziała o autentyczności w biznesie. Znana i ceniona dr Małgorzata Ohme opowiadała o wzmacnianiu kobiecych relacji, a aktorka i coach Anna Kerth o trwałych zmianach w naszym życiu. Dominika Zaborowska, specjalista z zakresu dress code, pokazywała wzór szafy kobiety biznesu, a Krystyna Mazurówna, która porwała publiczność swoją charyzmą, opowiadała o tym, jak dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości podbiła paryską scenę taneczną.

 20160305-ik-kongres-gdynia-425

Listę wyjątkowych prelegentów uzupełniły takie cenione nazwiska, jak: Piotr Seges, dr Ewa Hartman, dr Zuzanna Górska, Justyna Niebieszczańska i Piotr Szczerkowski.

Podczas Kongresu odbywały się mini targi. Panie mogły zakupić biżuterię, odzież, kosmetyki, a także suknie ślubne. Uwieńczeniem Kongresu była loteria wizytówkowa, z nagrodami o łącznej wartości prawie 30 tys. zł.

W przerwach Panie mogły skosztować znakomitych trunków, zjeść obiad i korzystać z przerw kawowych. W kuluarach jeszcze długo rozmawiano o Kongresie, robiono zdjęcia i podpisywano autografy.

Najlepszą nagrodą dla organizatorów była pełna sala( ponad 230 osób) i zadowolenie Gości Kongresu, którzy już proszą o kolejne takie spotkania.

 FILE0152a

– Bardzo fajny kongres! Świetni prelegenci, którzy poruszali, dla nas – ludzi biznesu, ważne tematy, przy jednoczesnym zachowaniu dystansu i luzu. Cudowne kobiety, interesujący wystawcy plus mały charytatywny akcent na rzecz gdyńskich Amazonek. Mimo, iż poświęciłam na to całą swoją sobotę, to był to najlepiej wykorzystany czas. Po całym dniu wracałam z uśmiechem na buzi! – mówi jedna z uczestniczek wydarzenia Fatima Zblewska.

FILE0165

– Świetny kongres! Niezwykle ciekawy, inspirujący, kobiecy i co najważniejsze bez nadęcia i taki „swój”. Oby więcej takich inicjatyw na Pomorzu – dodaje Monika Raszeja – Załęska

Organizatorem Kongresu była Ilona Adamska i magazyn Imperium Kobiet.

20160305-ik-kongres-gdynia-172

– Wspaniała sobota, niesamowita atmosfera. Frekwencja, która przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Goście z całej Polski. Jesteśmy szczęśliwi i dziękujemy za wszystkie przemiłe komentarze i opinie, które spływają do nas od niedzieli. Wiemy już na pewno, że powrócimy nad Bałtyk z kolejnym wyjątkowym wydarzeniem dla kobiet. – zapowiada redaktor naczelna Imperium Kobiet.

20160305-ik-kongres-gdynia-147

Więcej na: https://www.facebook.com/Mi%C4%99dzynarodowy-Kongres-Imperium-Kobiet-529034270578243/

FILE0227

FILE0179

20160305-ik-kongres-gdynia-112

Podobał Ci się post?

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *