Spotkania i nasze działania

Warsztaty 16-18 listopada. Info+Bilety.

Autor: Październik 19, 2018 Zostaw komentarz

CAŁA NAPRZÓD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie Dla Kobiet Marynarzy, to już kultowe wydarzenie . Dziewczyny przyjeżdżają z całej Polski, bilety też szybko znikają.


Przeczytaj o wydarzeniu  TUTAJ>>>>


 

Tym razem postanowiłam rozbudować dość mocno imprezę o warsztaty towarzyszące. Każdy może się na nie zapisać. Nie trzeba być uczestnikiem imprezy głównej. Wiem, też, że nie zawsze pasował Wam termin, albo po południu nie było komu zostać z dziećmi. Dlatego może propozycja warsztatów wyjdzie Wam na przeciw.

To tematy dobrane pod naszą grupę, i pod kątem związków na odległość będą prowadzone.

Poniżej rozpiska z linkami do biletów.

Pamiętajcie, że warsztaty są kameralne, w małych grupach. Staramy się z ich przygotowaniem tak samo jak z innymi wydarzeniami. I  bardzo prosimy o informację jeśli nie uda się być, albo o odsprzedanie biletu innej osobie.

Wszystkie warsztaty są biletowane symboliczną kwotą, po to, aby zapisały się osoby, które faktycznie chcą przyjść . Będzie na Was też czekać  pyszna kawka i  herbatka 🙂

DODATKOWO!!!!!!

Dla wszystkich uczestniczek warsztatów czeka w Hotelu Skipper  10 % zniżki na dania z karty

( tego dnia karta skrócona, abyście nie musiały zbyt długo czekać na lunch) . Wystarczy pokazać bilet. Smacznego !!!

I  jeszcze kilka atrakcji znajdziecie na samym dole wpisu !!!!

Miejsce wszystkich warsztatów to Hotel Skipper  w Rewie.  Wszystkie odbywają się w dniach 16-18 listopada, na miejscu będziemy Was kierować do wybranych sal.

 

Spotkanie Dla Kobiet Marynarzy  jak i warsztaty są dla kobiet.

No to G0!!!!!

Piątek 16 listopada


 

18.00 – 19.55 Akceptacja Siebie.

Projekt Być Kobietą powstał z inicjatywy dwóch kobiet – Dagmary PietruszewskiejJoanny Buraczek. Naszym celem jest, by Kobiety uwierzyły w siebie – w swoje piękno, zaakceptowały to kim są, jak wyglądają oraz odnalazły wiarę we własne możliwości. Chcemy pokazać i udowodnić na naszym przykładzie, że niemożliwe nie istnieje, a siła jest w Nas samych! 

Na warsztacie poruszymy tematy: akceptacji siebie, polubienia siebie, pokochania, dostrzeżenia swoich mocnych stron a także kobiecości!!

ok 2h. Warto być i wzmocnić swoje słabe strony.

Uwaga prosimy aby na warsztaty zapisywały się osoby, które faktycznie mają problem z zaakceptowaniem siebie, jakiś swoich zachowań itp. To bardzo ważne do pracy w grupie.

Dagmara Pietruszewska

psycholog, terapeuta. Zajmuję się leczeniem zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość, ortoreksja, pozostałe formy zaburzeń odżywiania), a także terapią depresji, pracą z ciałem. Jako certyfikowany trener fitness oraz trener personalny, gdy jest taka możliwość, łączę różne formy terapii ze sportem.

Od 2014 roku jestem prezesem Fundacji anoNIE, zajmującej się w głównej mierze profilaktyką zaburzeń odżywiania. Prywatnie żona marynarza, mama dwójki dzieci.

 

 

 

 

 

 

,

 ZAPISZ SIĘ NA –  AKCEPTACJĘ SIEBIE >>>>


20.00 – 22.00 Jak sobie radzić z seksem, gdy on jest i, gdy go nie ma?

Jak radzić sobie z seksem przy takim trybie życia. Trudne pytania nie pozostaną bez odpowiedzi. A temat sexu poruszony w małej grupie pozwoli na szczegółowe omówienie tematu., który tematem tabu na pewno w tym przypadku nie będzie.

Małgosia o sobie : Psycholog o specjalizacji seksuologia, terapeuta o holistycznym spojrzeniu na człowieka.

Przez wiele lat pracowałam też jako położna. Później jako psycholog, dziś i specjalizuję się w seksuologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Doświadczenia nabierałam przez wiele lat, pod stałą opieką super wizyjną. Zajmuję się terapią indywidualną, terapią par, szczególnie par marynarskich. Jako terapeuta jestem zobowiązana do ustawicznego szkolenia się  co jest wpisane w wykonywanie zawodu psychologa i seksuologa. Jest to nieodzowny element pracy terapeuty.

 

Małgorzata Oktawiec ( psycholog, seksuolog, żona marynarza).

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPISZ SIĘ NA – JAK RADZIĆ SOBIE Z SEKSEM, GDY ON JEST  I , GDY GO NIE MA? >>>


 

Sobota 17 listopad

 


9.30 -10.30 Zaczynamy z tańcem. Zajęcia taneczne dla wszystkich. 

Wioletta Jacewicz, tancerka żona marynarza

Od dawana wiadomo, że mamy sporo talentów. Na pewno ma go też Wioletta. Zapraszamy na małą rozgrzewkę z rana. Zajęcia taneczne na pewno dodadzą Wam energii na cały dzień.

 

ZAPISZ SIĘ  NA – ZAJĘCIA TANECZNE >>>


 

11.00 -13.30 Kredyty walutowe. Co dalej ? 

W temacie kredytów walutowych sporo się zmienia. Na tym spotkaniu dowiecie się praktycznie wszystkiego: co, jak, i co dalej  z kredytami walutowymi w PL?  Zapraszamy

Mirosław Król, Mariusz Stemporowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPISZ SIĘ NA – KREDYTY WALUTOWE >>>

 


 

 

15.00 – 16.00  Trudności prokreacyjne w związkach marynarskich.
Współczesna antykoncepcja- krótko i długoterminowa.

Celem warsztatów jest przedstawienie przez specjalistę położnictwa i ginekologii, endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości problemów prokreacyjnych w związkach marynarskich.
Omówiony zostanie prawidłowy cykl płciowy kobiety, najczęstsze sfery zaburzeń płodności kobiety
i mężczyzny oraz wpływ regularnych stosunków płciowych na możliwość zajścia w ciążę. Omówione zostaną również podstawy diagnostyki i terapii niepłodności. W kolejnej części przedstawione zostaną nowoczesne metody antykoncepcji długo i krótkoterminowej.

 

Dr Dariusz Wójcik,  Klinika Gameta – Centrum zdrowia. Leczenie niepłodności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPISZ SIĘ NA – TRUDNOŚCI PROKREACYJNE W ZWIĄZKACH MARYNARSKICH >>>

 


Inna sala

10 -12.00  Jak wybierać bezpieczne kosmetyki?

Podczas warsztatu ,,Jak wybierać bezpieczne kosmetyki?” dowiesz się jakich składników w kosmetykach należy unikać i dlaczego. Dowiesz się również, które składniki w kosmetykach będą służyć Twojej skórze.

Dowiesz się jakie sztuczki marketingowe wykorzystują niektórzy producenci kosmetyków, aby wyglądać na markę kosmetyków naturalnych. Nauczysz się wybierać produkty z linii „naturalnych”, aby nie dać się oszukać.

Warsztat poprowadzi Izabela Ryska, biotechnolog leków i laureatką konkursu Gdyński Biznesplan 2017r. Ścieżkę zawodową związała z tworzeniem naturalnych kosmetyków. Wierzy, że poprzez edukację, spotkania, pokazy i nowe linie kosmetyków pomoże Ci w zabieganym życiu znaleźć czas na refleksję i zjednoczenie się z naturą.

Na wydarzeniu zrobisz dla siebie musującą babeczkę, składającą się z samych naturalnych składników.

Podczas spotkania będziesz mogła przetestować autorskie, naturalne kosmetyki Izabeli z kolekcji inspirowanej Pomorzem. Skorzystasz z intensywnie nawilżającego zabiegu na dłonie.

Pielęgnacja Twoich dłoni będzie się składać z 2 kroków:

  1. A) Peeling dłoni.
  2. B) Nawilżenie dłoni ciepłym olejkiem.

Po tym zabiegu skóra Twoich dłoni będzie odżywiona i intensywnie nawilżona.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPISZ SIĘ NA – JAK WYBIERAĆ BEZPIECZNE KOSMETYKI? >>>


 

12.00- 14. 00  Moja aktywność zawodowa u boku marynarza

 

 

„Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego”  Estee Lauder

 

Twoja rodzina – Twój priorytet ???

Zrezygnowałaś z życia zawodowego? A może wystarcza Ci posada, za którą nie przepadasz, ale jest stała i bezpieczna?

Jesteś żoną, matką, gospodynią, szoferem, pielęgniarką. Doskonale radzisz sobie                                        z zaspokajaniem potrzeb najbliższych. A gdzie w tym wszystkim jesteś Ty, Twoje potrzeby, pasje, marzenia, plany?

Dzieci dorastają i odchodzą, związki się rozpadają, wiele się może zmienić w Twojej przyszłości. Warto mieć swoje własne życie, żeby nie zastanawiać się wtedy: „Kim teraz jestem ?”, „Co mam robić ?”, „Czym się zająć ?”.

Jeżeli:

  • chcesz świadomie kreować swoją przyszłość,
  • realizować się zawodowo i efektywnie osiągać swoje cele
  • potrzebują motywacji do działania i zmiany

ten warsztat jest właśnie dla Ciebie J

W trakcie zajęć będzie okazja przyjrzeć się swojemu życiu; zweryfikować plany i marzenia; nauczyć się wyznaczać swoje cele i je skutecznie realizować; odnaleźć wewnętrzną motywację do działania; poznać techniki zarządzania czasem pracy.

 

Warsztat poprowadzi:

Katarzyna Żuchowicz–Jabłońska, żona marynarza, mama, przedsiębiorca. Po dłuższej przerwie w karierze zawodowej, czując potrzebę wyznaczenia swojej własnej drogi, ukończyła w 2016 roku studia podyplomowe z Psychologii coachingu biznesowego i założyła firmę Together Coaching. Specjalizuje się w coachingu kariery, wpierając osoby rozpoczynające karierę zawodową oraz osoby pragnące zmian w tym obszarze; a także w coachingu biznesowym, wpierając firmy w zarządzaniu pracownikami. Ponadto jest konsultantem Harrison Assessments, testów predyspozycji  zawodowych i mocnych stron. Autorka Projektu „Ja-Kobieta”, warsztatów wspierających kobiety w budowaniu pewności siebie, postawy asertywnej i zwiększania osobistej efektywności.

Katarzyna Żuchowicz – Jabłońska ( żona marynarza) Together Coaching

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPISZ SIĘ NA – AKTYWNOŚĆ ZAWODOWA U BOKU MARYNARZA>>>

 


16.45  SPOTKANIE DLA KOBIET MARYNARZY 9

Link do  biletów na Spotkanie Dla Kobiet Marynarzy  >>>


 

Niedziela 18 listopad 


10.00 – 11.00 Aqua Aerobik 

Aby po całym wydarzeniu być wypoczętym i pełnym energii. Zapraszam Was na poranny Aqua Aerobik. Poprowadzi go instruktorka z hotelu Skipper. Będzie zdrowo, energetycznie i będzie woda 🙂

 

 

 

Zajęcia sportowe na basenie.

ZAPISZ SIĘ NA – AQUA AEROBIK  >>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


NIESPODZIANKI !!!!!!

Dodatkowo W sobotę 17 listopad

Dzięki naszemu partnerowi Motor Centrum z Gdańska , będziecie mogły odbyć jazdy próbne, dwoma samochodami, od godziny 10 – 15

A w losowaniu na koniec imprezy głównej,  będzie do wygrania samochód na weekend  dla Was ( do wyboru z tych dwóch, którymi będziecie mogły jeździć cały dzień ) .

 

Motor Centrum

Początki Motor Centrum na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym sięgają 1996 r. Blisko 20-letnia działalność, poparta doświadczeniem oraz mnogość oferowanych marek sprawia, że staliśmy się centrum motoryzacyjnym, które oferuje swoim Klientom pełen zakres usług – od zakupu przez finansowanie po profesjonalną obsługę posprzedażną.

Motor Centrum to:

– sprzedaż samochodów nowych marek Opel, Suzuki, Mitsubishi oraz motocykli Harley-Davidson®,
– sprzedaż i skup samochodów używanych wszystkich marek,
– naprawy serwisowe, zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne samochodów osobowych marek: Opel, Chevrolet, Saab, Suzuki, Mitsubishi oraz samochodów dostawczych marki Opel,
– magazyn z szeroką ofertą oryginalnych części i akcesoriów, dostępnych „od ręki”,
– Dział Likwidacji Szkód Komunikacyjnych oraz Dział blacharsko – lakierniczy,
– Stacja Kontroli Pojazdów umożliwiająca przeprowadzanie badań technicznych w samochodach o łącznej masie do 3,5 tony,
– Dział Kredytów i Ubezpieczeń – przejrzyste i profesjonalne doradztwo przy zakupie lub ubezpieczeniu samochodu.

 

Samochody do wyboru na jazdy próbne po Rewie i do wygrania na weekend w losowaniu. 

Mitsubishi Eclipse Cross.

 

Opel Grandland X

 

W celu zapisania się prosimy o  kontakt na tego  maila – to  wyjątkowa okazja, aby pojeździć sobie wzdłuż morza i wypróbować Mitsubishi.

Jazdy odbywają się w sobotę od 10.00 do 15.00

Zapisy na maila >>>>  jazdatestowa@motorcentrum.pl

 

 


 

I OCZYWIŚCIE WYJĄTKOWA OFERTA SPA NA TEN WEEKEND. ABY ZAPISAĆ SIĘ NA WYBRANY ZABIEG . SPA W HOTELU SKIPPER WYSTARCZY WYSŁAĆ MAILA. NA MIEJSCU TEŻ BĘDZIE TAKA MOŻLIWOŚĆ( ALE ZAPEWNE JUŻ BĘDZIE MNIEJ MIEJSC) . 

ZAPISY NA >>spa@hotelskipper.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do zobaczenia. W razie wątpliwości piszcie  piszcie info@zonamarynarza.pl 

 

Podobał Ci się post?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *