Spotkania i nasze działania

Działo się u nas. Fundacja Rodzina Marynarza na Finale GCOP – relacja.

Autor: Lipiec 17, 2018 Zostaw komentarz

Kochani, wakacje to taki trochę czas oddechu. Ale to, że nie  ma żadnych wydarzeń nie znaczy, że się nie tworzą. Już wkrótce fantastyczny konkurs oraz dwa super wydarzenia. Na koniec sierpnia wracają konsultacje psychologiczne, będzie spotkanie dla kobiet marynarzy  – maksymalnie rozbudowane…. będzie się działo

 


Jeśli ktoś z Was jest chętny do pomocy( niestety nie płacimy za pracę, praca w fundacji jest naszą pracą non- profit). Co nie wyklucza wynagrodzeń od projektów. Po prostu  nie mamy etatów, mamy chęci.

Jeśli tylko wy też a znacie temat fundacji, organizacji wydarzeń, wniosków o granty itp napiszcie do mnie info@zonamarynarza.pl

Szukamy osób „chcących” z inicjatywą.


 


Mogliście wcześniej śledzić nasze przygotowania (co prawda skromne) do tego dnia. Jesteśmy jako Fundacja od niedawana, jeszcze sporo pracy przed nami i wyzwań.

Tego dnia mogliśmy wyjść do ludzi, do Was, do mieszkańców Gdyni i gości. To miłe móc opowiadać o rodzinach marynarskich zwykłym ludziom, którzy po naszych rozmowach inaczej zaczynają postrzegać nasze życie, przynajmniej nie przez pryzmat stereotypów i lat 70 tych( swoją drogą fantastycznych lat oczywiście ).

Mieliśmy też przyjemność opowiadać o naszych działaniach i o takim życiu, studentom z Akademii Marynarki Wojennej. Niech płynie w świat wieść, że daleko naszym marynarzom od chłopka z brodą popijającego rum na dziobie. A nam od dam, które nudzą się w domu, mało co robią poza wydawaniem dolarów z morza 🙂 To  oczywiście przekoloryzowane, jednak sporo ludzi taką wizję właśnie ma.

Jak  już będzie po pewnej sprawie, którą właśnie załatwiamy opiszemy Wam absurd urzędów, co do marynarzy i ich rodzin – ale na to trochę czasu jeszcze.

 

Wracając do naszego pikniku, było fantastycznie. U nas działo się, oj działo sporo. Nasza Ania Niania Animator  świetnie organizowała czas dzieciakom – były same kolorowe buźki i wielkie bańki oraz mnóstwo zabawy. Dzieciaczki mogły też pokolorować morską kolorowankę i otrzymać upominki, które dostaliśmy od Mirosława i Mariusza z Król i partnerzy. A dorośli mogli wziąć udział w morskim quizie i też zabrać za to przypinkę do domu i gadżety od Oceanic.

Każdy też mógł zabrać specjalnie dla nas zaprojektowaną kolorowankę od Kingi Kinga Kulawiecka Bajkowo.

Mnóstwo pozytywnej energii.

Bardzo dziękujmy organizatorom z Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych w Gdyni. Jako „nowi” możemy ocenić naprawdę obiektywnie, że ich działania są niesamowite, a zaangażowanie ludzi z GCOP godne naśladowania.

Pozdrawiamy i Dziękujemy:  Jakub, Marta, Joanna –  jesteście wielcy.

 

I oczywiście fotki oraz my czyli Kasia, Magda, Dorota, Ania,  i  nasi goście Ola, Ania, Patrycja, Michasia, Łukasz i wy wszyscy którzy nas odwiedziliście – nie zapamiętaliśmy wszystkich imion 🙂

Ahoj!

 

JEŚLI CHCESZ PRZYPINKĘ – NAPISZ DO WWW.RODZINAMARYNARZA.PL  WYŚLEMY CI. TRAKTUJEMY JĄ JAKO CEGIEŁKĘ. 

 

Podobał Ci się post?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *