Spotkania i nasze działania

Biznesy „Morskiej Babki” czyli pokaż w sieci i na Spotkaniu Dla Kobiet Marynarzy 9 w listopadzie, czym się zajmujesz.

Autor: 19 lipca, 2018 2 komentarze

Notes Żona/Dziewczyna Marynarza >>> 

 


Zbliża się kolejna edycja znanego już Spotkania Dla Kobiet Marynarza. Jest to już 9 takie wydarzenie. Kolejny raz spotkamy się w hotelu Skipper w Rewie. Tak było ostatnio – SPRAWDŹ RELACJĘ    SPRAWDŹ VIDEO

Wkrótce będą pojawiały się pierwsze szczegóły wydarzenia, oraz bilety.

Tym razem chciałabym, skoro wy i tak przyjeżdżacie na weekend, zapełnić Wam maksymalnie jak się da ten czas poza główną, sobotnią imprezą. Dlatego od piątku będą odbywały się różnorodne warsztaty w mniejszych grupach, na które będzie można zapisywać się dodatkowo i niezależnie od uczestnictwa w głównej imprezie.

Plan jest taki, że:  bawimy, uczymy, motywujemy i wspieramy się cały weekend.

Ale o tym wkrótce.


Biznesy Morskiej Babki, co to?

W poprzedniej edycji zaczęliśmy  pokazywanie tego co robią kobiety marynarzy. Czyli  ich firmy, pasje czy prace, które wykonują.

Wszystko po to, aby:

  • Wzajemnie się motywować
  • Inspirować
  • Pokazać, że panie marynarzowe nie leżą bezczynnie.
  • I oczywiście zareklamować w swoim gronie

 

Jak to robimy?

Każda z uczestniczek głównej imprezy otrzymuje – start pack. Jest to zawsze jakaś inna, dobrej jakości torba z logo Żona Marynarza. I to  właśnie do tych toreb, które potem uczestniczki ze sobą zabierają, każda z Was może „ umieścić „ swój biznes.

Czyli może to być: ulotka, kupon zniżkowy, wizytówka, jakiś gifcik, upominek, próbki…z adresem waszej działalności…cokolwiek, co sobie wymyślicie. Pełna dowolność.


 

Do tego w ramach promowania marynarskich biznesów, każdy kto się zgłosi otrzyma post na FB  Żony Marynarza z wybranym zdjęciem i adresem, linkiem i krótką info o Was. Oraz znajdzie się na wspólnym plakacie z innymi marynarskimi biznesami.

Dodatkowo będzie to też umieszczone w poście na blogu. Oraz w specjalnym wpisie o spotkaniu, poświęconym tylko wam  – czyli marynarskim biznesom.

 

Kto się może zgłosić ?

Każda kobieta marynarza; żona, dziewczyna, siostra, mama itp, która prowadzi swoja firmę, bloga, chce się podzielić swoja pasją. Po prostu,  gdy chce pokazać co robi.

Mogą też się zgłaszać dziewczyny, które chcą się pochwalić, czy zaprosić do siebie, nawet jeśli pracują u kogoś. Tylko tu  oferta jest troszkę inna. Ale dzięki temu mogą pokazać swoja pracę zawodowa i polecić właśnie swojego pracodawcę.

Ile to kosztuje ? 

Udział w start packu, post na FB, wspólny plakat, wspólny post po wydarzeniu z linkami, info w poście o wydarzeniu.

Jeśli chodzi o  kobiety marynarzy i ich biznesy  to koszt: 120 zł

Jeśli chodzi o kobiety marynarzy, które pracują dla kogoś to koszt: 300 zł

 

Ważne informacje: 

– Aby  się pokazać  nie trzeba być uczestnikiem spotkania. Można być z każdego miejsca  na ziemi, a „wkłady do toreb” wystarczy wysłać pocztą, materiały marketingowe – mailem.

– Dodatkowo i dobrowolnie, każdy może przekazać jakąś nagrodę związaną ze swoją działalnością na loterię, która w tym roku  będzie charytatywna i kwota z niej zostanie przekazana na cele i podopiecznych Fundacji Rodzina Marynarza.

– Uczestnictwo w akcji nie gwarantuje biletu na spotkanie. Zakupujemy je osobno.

– Oczywiście każdy dostaje fakturę.


Można zgłaszać się cały czas do połowy listopada.

info@zonamarynarza.pl  w temacie „ Biznesy Morskiej Babki”

 

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Podobał Ci się post?

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *