Blog

LIST MOTYWACYJNY ŻONY MARYNARZA

Autor: 3 stycznia, 2017 Komentarz (1)

Gdynia, Styczeń 2017

 

 

Żona Marynarza

Polska 

609092975

 

Szanowni Państwo,

 

 

W odpowiedzi na Państwa opinie, chciałabym zaprzeczyć informacji, w której widnieję jako osoba grzejąca się osiągnięciami męża mojego osobistego. Jak i również nic nie robiąca w życiu kobieta , która nic nie musi, wszystko ma i patrzy na świat z góry…..

Nawiązując do ogłoszenia dotyczącego pracy zawodowej, jak  i bycia wśród zwykłych- niezwykłych polskich kobiet i matek. Chciałabym przedstawić swoje umiejętności i doświadczenia oraz ważne cechy. Pomijając, te stricte zawodowe, które otrzymali Państwo w moim CV . Wierzę, że spojrzycie Państwo na moją kandydaturę nieco inaczej. I przy następnej rekrutacji odrzucicie stereotypy.

Moje wykształcenie i doświadczenie  jakie zdobyłam przez ostatnie 12 lat na rynku pracy – to jedno. Oczywiście istotne i stanowiące punkt wyjścia do dalszej rozmowy. Jenak zatrudniając kobietę marynarza, mamę dwójki dzieci, warto przy rekrutacji wziąć też inne elementy pod uwagę. Bo nie wiem czy wiecie, że coś co pozornie dla Was jest minusem, dla mnie jest plusem. I chętnie przełożę to na pracę u Państwa w waszej rzeczywistość.

Dodatkowe Umiejętności I Ważne Cechy:

 

Czekanie

Potrafię czekać. Oczywiście o każdej porze dnia i nocy. Przez 7 dni w tygodniu. Niezależnie od daty, pory roku. Okresy świąteczne czy też ważne terminy nie stanowią dla mnie problemu- też czekam.  Doświadczenie posiadam również w różnych długościach czekania. Dostosowuję się do kontraktu.

Imprezy powitalne 

Organizuję imprezy powitalne. Robię to wiele razy, nawet kilka w roku. Osiągnęłam już przy tym wyższy stopień kreatywności, gdyż za każdym razem witanego zaskakuję czymś nowym. Zdarzają się też niespodziewane powitania, ale nigdy do końca mnie zaskoczą, bo i na nie jestem przygotowana.

Pożegnania

Jestem bardzo odporna na rozstania. Oczywiście jak każdy przeżywam taką sytuacje. Jednak ze względu na obecność osób trzecich, wykazuje się stanowczością i raczej studzę emocje.

Komunikacja

Potrafię się świetnie komunikować na różnych płaszczyznach i urządzeniach. O każdej porze roku , dnia i nocy. Zmiany strefy czasowej – nie stanowią problemu. Obsługuję wszystkie możliwe urządzenia i aplikacje do komunikacji. z drugim człowiekiem

alfabet-morse039a-tile

Regeneracja

Jako osoba, która zwyczajnie nie może chorować. Posiadam szybką zdolność regeneracji. Zwolnienie lekarskie nie jest moim przyjacielem. A stan chorobowy zwalczam siłą umysłu.

Organizacja

Jako mama, nabyłam też umiejętność robienia kilku rzeczy równocześnie. Potrafię w tym samy czasie opłacić rachunki, nakarmić dziecko i sprawdzić zadanie domowe drugie, oraz pracować zawodowo. Można to śmiało przełożyć na to, że równocześnie zjem lunch, porozmawiam o nowym projekcie i sprawdzę sprawozdanie za ostatni miesiąc.

Obycie w Świecie

Nie są abstrakcją dla mnie inne kultury, czy przebywanie w innym Państwie. Jako żona marynarza, posiadam wiele kontaktów na całym świecie. Świetnie tez po tym świecie się poruszam. Lotniska, taksówki, jazda wypożyczonymi autami czy komunikacją miejską – nie stanowią problemu.

Mobilność

Nawiązując do umiejętności wyżej- jestem mobilna. Poruszam się wszystkim ze wszystkim. Znam topografię miasta świetnie. Jeżdżę wszędzie z dwójka dzieci, więc zamiana ich na osoby dorosłe nie będzie stanowić problemu. Jeżdżę też o każdej porze. Często mam odbiory na lotnisku w środku nocy.  I oczywiście nie jestem wtedy zaspana –  tryskam energią i bardzo pozytywnym nastawieniem.

Odpowiedzialność

Jestem w pełni odpowiedzialna. Potrafię przejąć odpowiedzialność tylko na siebie. Od siebie wymagam i na siebie mogę liczyć.

Odporność na zmianę

Jestem odporna na zmiany. Szybko dostosowuję się do nowej sytuacji. Nagłe wyjazdy czy przyjazdy, nie są mi obce. Nic mnie już nie zaskoczy. Jestem twardzielem.


Dodatkowo

 Niczego się nie boję, wszystko zniosę  , wszystkiemu wierzę, we wszystkim pokładam nadzieję, wszystko przetrzymam…

Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji.  Proszę nie brać po uwagę: pomówień i stereotypów. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. I oczywiście w razie pytań – pozostaję do dyspozycji.  W Państwa rzeczywistości na pewno świetnie się odnajdę.

Z poważaniem

Żona Marynarza

staż związku 10 lat

 

 

Dołączam kilka zdjęć i CV.

 

img_7114img_7163img_7174

 

Podobał Ci się post?

Komentarze (1)

  • No ja właśnie z uporem maniaka szukam pracy, z dwójką dzieci w dodatku i mężem gdzieś w Afryce 🙂 Ten list na bank mi się przyda 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *