Strefa zawodowa

ODDAM BLOG W DOBRE RĘCE.

Autor: Grudzień 15, 2017 10 komentarzy

Trochę czasu już jesteśmy razem. Wy tworzycie tę stronę, bo wy ją czytacie i aktywnie uczestniczycie w życiu Żony Marynarza.  To wy przychodzicie na spotkania, i to przede wszystkim Wy tworzycie tak cudowną społeczność.

W nowym roku czeka to miejsce wiele zmian, I bardzo chciałabym się z wami tą stroną podzielić. Od dziś każdy  z Was może wnieść coś od siebie.  Sporo się zmieni  i pojawi się też coś zupełnie nowego – ale o tym następnym razem.  Dlatego dziś odsłaniam tylko kawałek całości. I na pewno oddam kawałek bloga w dobre ręce.

Na stronie powstanie nowy dział – bardzo kobiecy – o urodzie. Czyli moda i uroda itp. A po ostatnim spotkaniu wiemy, że sporo marynarek  ma ogromne talenty, firmy czy ciekawe prace zawodowe i pasje. Dlatego postanowiłam, że otworzę to miejsce dla Was. Abyście światu mogły pokazać co robicie. ( podobne propozycje pojawią się na inne działy – kulinarny czeka w kolejce) Zaczynamy od urody.


Jeśli interesujesz się tematami urodowymi, masz swoją działalność w tym temacie albo to twoja pasja, czy praca u kogoś – możesz pokazać to wszystkim czytelniczkom bloga. Zostań urodowym redaktorem, a przy okazji zareklamuj swoje usługi.  Jeśli twoja partnerka robi coś ciekawego w tym obszarze, czy zawodowo czy w domu dla koleżanek – pokaż jej ten wpis, namów ją. Może właśnie pasja zamieni się w biznes. Albo biznes zyska nowe fajne klientki.

Jakie są zasady?

  1. Musisz przygotować post na wybrany przez siebie temat, tak aby pasował do tematyki bloga czyli np – Jak w prosty sposób zrobić wzór marynarski na paznokciach? Albo – Kilka trików na domowe spa przed powrotem marynarza – Jak się wymalować tak aby marynarz poznał nas na lotnisku ;-), Urodowe sposoby na walkę z tęsknotą, -Jak poprawić sobie humor itp. Rozumiecie?  Uroda dopasowana do  profilu naszej grupy, do naszego stylu życia, do naszej codzienności. To tylko przykłady wymyślone na szybko. Wy tworzycie pomysł i macie szansę go zrealizować.
  2. Musisz dołączyć kilka zdjęć ( maks 5 ), które obrazują to co robisz, o czym piszesz . Czyli może to być też  filmik instruktażowy. Twój wybór. Pamiętaj , że zdjęcia muszą być legalne.
  3. Wysyłasz gotowy wpis ( od ciebie zależy czy długi czy krótki ).
  4. Ja jestem z tobą w kontakcie. Ustalamy czy ok? Czy może być,  czy coś dodać co zmienić?

Co z  tego masz? 

  1. . W poście śmiało reklamujesz swoje usługi, możesz dodać swoje logo, namiary  np kody zniżkowe czy link do strony- wszystko na co masz ochotę. Oczywiście najważniejsza jest treść ale masz pełne pole manewru do zareklamowania swoich usług, pasji itp czytelniczkom. Może to właśnie żony/ dziewczyny marynarzy zostaną twoimi klientkami?  Główne regiony aktywności. Pomorskie, zachodniopomorskie, mazowieckie i południe. Ale tak naprawdę stronę odwiedzają dziewczyny z całej Polski  i spoza.
  2. Jeśli pracujesz w jakiejś firmie i chcesz przedstawić wybrany przez siebie temat przy współpracy nią , to jest to już wersja odpłatna. Ale napisz do mnie, powiem ci co i jak. Tak czy inaczej, taka firma z racji tego, że pracuje u niej kobieta marynarza ma od razu preferencyjne warunki.
  3. Jeśli to twoja działalność albo pasja, którą realizujesz w swoim gabinecie, domu  czy gdziekolwiek indziej, a chcesz pokazać – to absolutnie nie płacisz nic za to. Czyli tzw. barter. Post za reklamę – to opcja tylko dla kobiet marynarzy( żon, dziewczyn, matek , sióstr, córek itp )
  4. Każdy post przyjęty do publikacji ma promocję na wszystkich kanałach społecznościowych  Żony Marynarza. 
  5. Satysfakcję i możliwość trochę innej promocji niż zwykle. Pokazanie się w grupie. No i tworzymy razem to miejsce dla nas.
  6. Oczywiście musisz być kobietą marynarza.  To opcje tylko dla kobiet marynarzy( żon, dziewczyn, matek , sióstr, córek itp ).

Wysyłać możecie już. Koniecznie  napiszcie najpierw pytanie  czy wybrany przez Was temat może być? Czy nikt go przypadkiem nie robi.

Pierwsze publikacje będą na przełomie styczeń/ luty to, zależy od…. i tu niespodzianka. Powiem kiedy indziej 🙂

Pamiętaj, że post to przede wszystkim treść  i zdjęcia. Najważniejszy jest temat. To ona ma ciebie pokazać. To nie ulotka reklamowa. To wpis dla innych dziewczyn!!!!!!!!!!!

Zastrzegam, że nie wszystkie posty muszą być przyjęte. Ale to ustalamy na początku przy akceptacji tematu.

Ilość publikowanych potów w miesiącu ustalam ja. Zakładam na początek 2 na miesiąc. Ale to też może się zmienić. Dużo zależy od wybranego przez Was tematu.

Mile widziane zdjęcia z akcentami morskim, kolorem niebieskim itp. Nie muszą być wszystkie – wystarczy tylko jedno,  które podkreśla tematykę bloga.

Kontaktujecie się na maila 

info@zonamarynarza.pl 

w temacie wpisujecie – uroda propozycja

 

 

 

To jak chcecie bloga?

Kto ma ochotę współtworzyć stronę?

Pamiętaj nie musisz być profesjonalistką. Wystarczy, że to lubisz!!!! Otwórz się i zacznij w naszej grupie!!!!

mouth-2122687_1920

Podobał Ci się post?

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *