Blog

Dzień Marynarza 25 czerwca

Autor: 25 czerwca, 2014 Zostaw komentarz

Dziś Dzień Marynarza. Jedni na statkach inni w domach taki świat. Życzymy zawsze szybkich powrotów i dużo siły do dalszej pracy na morzu. Dziękujemy wam, że z nami jesteście. Doceniamy to co robicie i ile pracy i emocji wkładacie w każdy kontrakt. Wiemy, że nie jest to łatwa codzienność. Tym bardziej dużo radości i wsparcia w rodzinie i przyjaciołach 🙂 Bardzo dobrze, że powstało takie święto. Można docenić pracę marynarzy i ich wysiłek. Oczywiście my żony, partnerki doceniamy Was zawsze najbardziej;-)
Kochamy Was Jeżeli ktoś nie czytał warto zajrzeć do postów:

„Kim jest Marynarz”
„Kim jest Marynarz 2”
„Dzień po raz pierwszy obchodzony był 25 czerwca 2011 roku ustanowione przez Międzynarodową Organizację Morską (IMO) podczas Konferencji Dyplomatycznej w Manili w czerwcu 2010 roku. Celem obchodów jest uznanie nieocenionego wkładu marynarzy (w tym rybaków) w międzynarodowy handel oraz światową gospodarkę kosztem osobistego życia i rodziny. Towarzyszy im hasło Dziękujemy Wam, Marynarze.
Obchody Dnia Marynarza skupią się na społecznej kampanii medialnej. Kampania ma na celu wzrost ogólnej świadomości marynarzy oraz wyeksponowanie ich wkładu na rzecz społeczeństwa wykorzystując do tego społecznościowe platformy medialne, takie jak: Twitter, Facebook, YouTube jak również niezależne blogi tematyczne”/ Wikipedia/
Pozdrawiam
Kasia

Podobał Ci się post?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *